11 marca 2012

Okno z charakterem

Ciepły akcent okna dobrze współgra z wnętrzem w stylu rustykalny. W koronkach tak jak w starych meblach i innych "babcinych bibelotach tkwi odrobina nostalgii za upływającym czasem.
Każda firana czy zazdrostka to wielotygodniowa, a często kilkumiesięczna praca, wymagająca zręczności precyzji oraz olbrzymiej cierpliwości. Firanki ręcznie robione a zwłaszcza zazdrostki stwarzają nowe możliwości aranżacji okien.
Do dziergania wykorzystywane są często motywy zaczerpnięte z przyrody - kwiaty, motyle i ptaki. Wzory dobierane są indywidualnie wg. ustaleń z zamawiającą osoba.
Firanki mogą być śnieżnobiałe lub delikatne ecru lub beż.  Firanki i zazdrostki ręcznie dzierganie to nieprzemijające akcenty kuchni.  Wesołe doniczki

Szydełkowa firaneczka wykonana z cienkiej nitki Ariadna, kolor ecri. Pięknie ozdobi każde okno. Wielkość 99x38cmZając i Kurki


Wesoła zazdrostka , idealna na Święta Wielkanocne, pięknie ozdobi każde okno. Biała, bawełna 100%. Wielkość 103x27cmZazdrostka


Delikatne kwiatki sercówki mogą zachwycać nie tylko na ogródku – także na oknie prezentują się bardzo efektownie. Zazdroska wykonana na szydełku z białego kordonka.
Wymiary: szerokość - 81 cm, wysokość - 29 cm


Zazdrostki do kuchni -

Gustowne zazdrostki mogą ozdobić każde okno. Wykonane z białego kordonka. Wymiary: szerokość - 150 cm.  Wysokość - 30 cm.

Firanka


Kwiaty będą kwitły na oknie tak długo. I w dodatku nie wymagają podlewania. Firanka wykona na szydełku z białego kordonka.
Wymiary: szerokość - 38 cm, wysokość - 56 cm

Brak komentarzy: