2 stycznia 2012

Jaką dobrać biżuterię na karnawał?

Sylwester już na nami. Na niebie rozbłysły fajerwerki i strzeliły korki od szampana. Przed nami karnawałowe wyjścia, bale, dyskoteki czy zabawy wśród przyjaciół.
Wieczorowe kreacje warto wzbogacić piękną biżuterią.
O czym warto pamiętać aby dobrze dobrać biżuterię?

Ofelia
Posrebrzany wisior w kształcie koła w romantycznej, dziewczęcej kolorystyce pięknego różu, zapleciony techniką wire-wrapping. Uwagę przykuwa wspaniale wybarwiona fasetowana kula agatu o jasnoróżowym kolorze. Delikatny akcent w postaci maleńkich kuleczek kwarcu różowego podkreśla romantyczny charakter wisiorka. Wisior zawieszony jest na obroży złożonej z kilku linek jubilerskich o srebrnej barwie. Długość wisiorka: 5,5cm. Długość naszyjnika: 45cm.

Pamiętaj aby strój, makijaż i biżuterię dopasować do okazji. Inny na bal i inny na prywatce u znajomych.

JEŻOWIEC
Bransoletka wykonana ze szklanych koralików Toho w kolorach: perłowy szary, czarny i metaliczny benzynkowy.Półprodukty greckie z metalu uszlachetnionego srebrem pr. 999. Bransoleta na obwód nadgarstka 18 cm, gr.sznura 1,5 cm. Sznur wg projektu Nancy Cain.

Zbyt dużo blasku na twarzy + błyszcząca biżuteria - takie zestawienie nie będzie wyglądało dobrze. Zdecyduj, czy błyszcząca kreacja, biżuteria czy oczy podkreślone brokatem.
Ciepłe brązy, miód,miedź...W takich klimatach utrzymany jest naszyjnik, którego centralnym elementem jest akrylowy, fasetowany kaboszon owalny w kolorze miodowym, w otoczeniu drobnych szklanych koralików Jablonex w takich \\\"ciepłobrązowych\\\" kolorach.Wisior zawieszony na sznurze zwanym tureckim, z brunatnych szklanych koralików i złocistych szklanych rurek.Wykończenie sznura oraz zapięcie w kolorze starej miedzi.Długość sznura 54 cm, szerokość ok. 1 cm.Wisior ma wymiary: wysokość 8 cm, szerokość ok. 6 cm w najszerszym miejscu.

Karnawałowa zabawa to idealna okazja by założyć większą bransoletę czy bardziej widoczne kolczyki. Biżuteria ręcznie robiona to sprawdzony wieczorowy hit. Życzę udanej zabawy przy doborze kreacji i biżuterii na karnawałowe małe i duże wyjścia.

Brak komentarzy: